image

سئو سایت چیست؟

جلوتر از رقبا باشید

سئو سایت به مجموع فرآیند هایی گفته می شود که باعث می شود سایت شما بتواند نتایج بهتری در موتور های جستجو همچون گوگل کسب نماید. به طور کلی عوامل تعیین کننده در بهبود وضعیت سایت شما به دو دسته تقسیم می شود: عوامل داخلی و عوامل خارجی. در مبحث سئو سایت ما بیشتر بر روی عوامل داخلی بحث می نماییم و با اعمال تکنیک های بهینه سازی کد های سایت و ساختارمند کردن مطالب سایت شما سعی می کنیم باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل شویم. عوامل مهم در سئو داخلی را به دو دسته می توان تقسیم نمود. 1- بهینه سازی کدهای سایت جهت افزایش سرعت لود صفحات، قابل فقهم بودن برای موتور های جستجو و البته اعمال ساختار صحیح جهت نمایش مطالب سایت . 2 بهینه سازی مطالب و محتوای سایت شامل بهبود ساختار محتوایی و ارتباطی مطالب سایت، نحوه برجسته کردن کلمات کلیدی سایت شما و البته ارائه مطالب مفید و هدفمند توجه نمایید که یک سایت خوب علاوه بر بهینه بود برای موتور های جستجو باید از محتوای خوب و مفید نیز بهره مند باشد. به طور خلاصه سئو سایت یعنی رفع مشکلات کد نویسی و استاندارد نمودن مطالب و ساختار سایت برای موتور های جستجو همچون گوگل

تحلیل و بررسی سایت شما

شناخت نقاط ضعف و قوتکلید موفقیت شماست
اولین مرحله در سئو و بهینه سازی سایت، شناخت ضعف ها و مشکلات پیش روی شماست. تا زمانی که شما به درستی وضعیت کنونی خود و عوامل شکست خود را نشناسید نمیتوانید گام موثری در پیشبرد وب سایت خود داشته باشید. با استفاده از خدمات تحلیل سایت شرکت وب دنا میتوانید نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی نمایید و با رفع مشکلات و کار بر روی نقاط قوت خود، با سرعت بیشتری در مسیر موفقیت گام بردارید. کارشناسان ما پس از آنالیز و بررسی دقیق سایت شما، نکات مهم و کلیدی را استخراج نموده و با ارائه توصیه های مفید در زمینه گرافیک، سئو، ساختار مطالب و امنیت سایت، شما را در این زمینه راهنمایی می نمایند.
image
image

بهبود رتبه سایت در گوگل

جلوتراز رقبا بمانید
قرار گرفتن شما در صفحه اول گوگل به معنای دریای مشتری و پول برای شما خواهد بود. از این رو جهت کسب نتایج بهتر در گوگل معمولا رقابت تنگاتنگی بین شرکتها در جریان است و بسیاری از شرکت ها موفقیت خود را مدیون حضور خود در صفحه اول گوگل هستند. در وب دنا ما به شما آموزش می دهیم که چگونه در موتور های جستجو به رتبه های بهتر دست یابید و چگونه بتوانید خود را مطرح نمایید.

بیاموزید که چگونه محتوای خوب بسازید

محتوامهمترین بخش سایت شماست
"محتوا شاه است" این یک مثل قدیمی در میان متخصصان سئو است به این معنا که مهمترین پارامتر کلیدی در موفقیت یک سایت محتوای مفید و با ارزش سایت است. اگر سایت شما ساختار بندی خوبی داشته باشید میتواند منبع اطلاعاتی خوبی برای کاربران باشد و گوگل به این نکته بسیار توجه دارد. در حقیقت موتور های جستجو همیشه دنبال بهترین مطالب برای کاربران خود هستند. در واقع ما با اعمال تکنیک های مختلف سعی میکنیم که مطالب سایت بهتر دیده بشوند و این درصورتی مفید خواهد بود که خود مطالب نیز از ارزش محتوایی خوبی بهره مند باشند. پس سعی کنید حتما مطالب خوب و به روزی را در سایت قرار دهیدو به توصیه های ما در نحوه چیدمان مطالب دقت نمایید.
image
image

مزایای سئو سایت

افزایش فروش با جذب هدفمند مخاطبان میسر است
بیش از 80 درصد از بازدید کنندگان شما از طریق موتور های جستجو به سایت شما هدایت می شوند و این خود به تنهایی میتواند اهمیت و جایگاه سئو را در افزایش بازدید و جذب مخاطبان جدید شما نشان دهد. البته تنها افزایش مخاطبان سایت کافی نیست! شما باید به دنبال جذب هدفمند مخاطبان خود باشید تا افزایش بازدید با افزایش فروش محصولات و خدمات شما نیز همراه شود . به این معنا که کاربرانی به سایت شما هدایت شوند که قصد خرید خدمات و محصولات شما را دارند.