image

طراحی منعطف و کاربر پسند

خلاقیتیعنی تلفیق هنر و تکنولوژی

اپلیکیشن های طراحی شده توسط شرکت پویا فناوران قابلیت پشتیبانی از تمامی ابعاد استاندارد در دستگاه تبلت و یا گوشی شما را با هر سایزی را داشته و رابط کاربری طوری طراحی شده که در تمامی دستگاه ها به خوبی نمایش داده شود.

تیم تخصصی ما در طراحی اپلیکیشن از جدیدترین استانداردها و المان های گرافیکی استفاده نموده و این امر باعث سرعت بالای لود و البته ظاهر زیبای اپلیکیشن شما می گردد.

مشاوره و پشتیبانی ویژه

سریعو پایدار

با پیشرفت تکنولوژی استانداردهای طراحی وب هر روز در حال تغییر و تحول هستند یکی از این موارد طراحی هوشمند و واکنشگرای سایت و قابلیت نمایش آن در انواع دستگاه ها همانند تبلت و موبایل است. طراحی واکنشگرا یا Responsive این امکان را میدهد که بدون نیاز به اپلیکیشن وب سایت شما درموبایل وتبلت نمایش داده می شود. .

تحقیقات نشان میدهد آمار بازدید کنندگان وبسایت از طریق موبایل و تبلت بسیار بیشتر از کاربران کامپیوتر است، بنابر این واکنش گرا بودن وب سایت دیگر یک استاندارد مهم برای هر وبسایتی تلقی می شود.واکنش گرا بودن وبسایت باعث بهبود رنک گوگل و البته افزایش شمار بازدید کنندگان وب سایت می شود .

image
image

کدهای بهینه با آخرین API

سریع و قدرتمند

در برنامه نویسی یک اپلیکیشن استانداردهای بسیار زیادی مطرح هستند و برای داشتن یک اپلیکیشن خوب باید این استاندارد ها را در کد های هسته و ظاهر اپلیکیشن رعایت کرده و با فرمت صحیح و sign شده خروجی گرفته شود.

در طراحی یک اپلیکیشن خوب دانش برنامه نویسی و نحوه ساخت UI مناسب برای حس بهتر کاربران در هنگام کار با اپلیکیشن از اهمیت ویژه ای برخوردار است

تکنولوژی به کار رفته در ساخت اپلیکیشن

بهینه سازیو معماری اطلاعات

بهینه سازی سایت و معماری اطلاعات همان چیزیست که موفقیت و یا عدم موفقیت شما را در عرصه رقابت سنگین امروز مشخص می نماید. ساختار صحیح و هوشمند می تواند نقش قابل توجهی در ترافیک سایت، افزایش فروش و بهتر دیده شدن شما ایفا نمایدرسیدن به ساختار صحیح و هدفمند نیازمند بررسی دقیق شرایط و خدمات شما، نیاز و نوع مخاطبان ، کلمات کلیدی هدف و جنس مطالب داشته و این پروسه یکی از حیاتی ترین پروسه ها در هنگام ورود داده ها می باشد .

برای دست یابی به بهترین بازدهی همکاران ما پس از بررسی اطلاعات شما بهترین پیکربندی ممکن را برای سطوح دسترسی و منو بندی شما پیاده سازی نموده و با بررسی کلمات کلیدی هدف، سعی می نمایند که سایت شما به بهترین بازدهی ممکن خود برسد

image