قیمت طراحی سایت فروشگاهی

 • پکیج پایه

  پکیج پایه

  پکیج فروشگاهی پایه
  هدیه هاست رایگان ودامنه رایگان
  1,498,000 تومان طراحی اختصاصی آموزش رایگان یک سال هاست و دامین رایگان
 • پکیج طلایی

  پکیج طلایی

  پکیج فروشگاهی پیشرفته
  هدیه هاست رایگان ودامنه رایگان
  2,988,000 تومان طراحی اختصاصی آموزش و بهینه سازی یک سال هاست و دامین رایگان خدمات طلایی
 • طراحی خلاقانه

  طراحی خلاقانه

  طراحی فروشگاهی خلاقانه
  هدیه هاست رایگان ودامنه رایگان
  4,880,000 تومان طراحی خلاقانه سئوی طلایی اپلیکیشن یکپارچه رایگان خدمات طلایی
 • 1
image

مزیت سایت های فروشگاهی

مخاطبان بیشتر، سود آوری بیشتر

یک وب سایت فروشگاهی خوب می تواند به نحو چشمگیری مخاطبان شما را افزایش داده و بالطبع باعث فروش بیشتر کالا و خدمات شما شود علاوه بر این شما بدون نیاز به سرمایه مربوط به دفتر یا مغازه می توانید با هزینه ای خیلی کمتر یک وبسایت فروشگاهی راه اندازی نمایید و بدون واسطه اقدام به فروش خدمات و محصولات خود نمایید.

یک وبسایت فروشگاهی خوب میتواند علاوه بر فروش محصولات توضیحاتی و نقد و بررسی محصولات را نیز شامل شود و به این وسیله شما میتوانید به یک سطح اعتبار خوب در بین عموم مردم دست یابید و با جلب اعتماد مشتریان فروش بهتری داشته باشید.

آیا فروشگاه اینترنتی درآمد مناسبی دارد؟

فروشبدون محدودیت

شاید جالب باشد که بدانید در حال حاضر برخی از وبسایت های فروشگاهی در کشورمان، فروش روزانه ای بالغ بر 1 میلیارد تومن داشته و سود هنگفتی از این راه بدست می آورند. اما رسیدن به چنین موفقیتی آسان نیست و لازمه آن تلاش و صرف وقت و هزینه متناسب با هدف شماست.

امروزه بزرگترین شرکت های دینا به صورت اینترنتی فعالیت نموده و بیشترین سود حاصل معمولا متعلق به شرکت های و فروشگاه های اینترنتی است. به عبارتی تنها راه جهانی شدن در دنیای امروز ورود به عرصه اینترنت و فروش آنلاین خدمات و کالاست.

image
image

داشتن فروشگاه چه مراحلی دارد؟

موفقیترا با تلاش خود بسازید

اولین گام در راه اندازی فروشگاه اینترنتی داشتن یک پلن و استراتژی مناسب و منطبق با نیاز بازار است که بتواند باعث سود دهی شما را به صورت کوتاه مدت و بلند مدت تامین نماید

در گام دوم شما به یک فروشگاه قدرتمند و متمایز نیاز دارید که بتوانید در بازار رقابت ورود کرده و اعتماد مشتریان را نسبت به وب سایت خود جلب نمایید. این مرحله از حساسیت ویژه ای برخوردار بوده و تصویری که شما در ذهن مخاطبان خود می گذارید در این مرحله پایه ریزی می شود.

در مراحل بعدی شما نیاز به مشاوره و پلن کسب و کار جهت موفقیت خواهید داشت تا با پیروی از روش های استاندارد و امتحان شده در مسیر صحیح موفقیت گام بردارید. شرکت پویا فناوران با افتخار در این مسیر پشتیبان شما خواهد بود.

چه کالاهایی را میتوانم به صورت اینترنتی بفروشم؟

کالا و خدماتخود را به بی واسطه به فروش رسانید

در زمینه فروش آنلاین شما تقریبا هیچ محدودیتی در نوع کالا و خدمات خود ندارید . البته برخی از کالاها نیازمند اخذر مجوز از سازمان های ذی ربط بوده که البته بسیار آسان و سریع حاصل می شود.

شما در یک فروشگاه اینترنتی می توانید هر نوع کالا و خدماتی را به فروش برسانید. حتی کالاهای غیر فیزیکی همچون فروش فایل نیز از این طریق میسر است. همچنین شما میتوانید انواع روش های پرداخت را جهت جلب اعتماد مشتری محیا سازید همانند دریافت مبلغ در هنگام تحویل

image