پرسش و پاسخ متداول طراحی سایت

 • چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

  در دنیای امروز اینترنت یکی از اساسی ترین و پر مخاطبترین منابع اطلاع رسانی و روش بسیار خوبی برای معرفی کالا و خدمات محسوب می شود.شما میتوانید بدون صرف هزینه های اولیه مربوط به اجاره محل کار و یا بدون جذب پرسنل و تنها با هزینه ای بسیار کمتر یک وبسایت خوب راه اندازی نموده و از طریق آن اقدام به معرفی خود و فروش کالا و خدمات نمایید! و البته اینکه مخاطبان خیلی بیشتری را به این طریق می توانید داشته باشید. البته شروع همه این ها تنها با یک وب سایت خوب و قدرتمند میتواند آغاز گردد. وب دنا از ابتدای این مسیر مهم و سرنوشت ساز در کنار شما خواهد بود.در ادامه با خواندن این سوالات اساسی راجع به طراحی سایت میتوانید به پاسخ بسیاری از سوالات خود برسید.

 • چگونه میتوانیم بهترین وب سایت را داشته باشیم؟

  داشتن یک وب سایت خوب در مرحله اول انتخاب یک شرکت طراح سایت و توانمند است و در این زمینه وب دنا با نمونه کارهای موفق خود آماده کمک و همیاری شما در داشتن بهترین وب سایت است.توجه کنید که سایتی که وب دنا برای شما طراحی و اجرا می نماید نمونه کار ما خواهد بود به همین دلیل بیشترین تلاش خود را در طراحی سایت شما می گذاریم.پس از طراحی سایت شما باید با پشتکار و تلاش مداوم خود و راهنمایی هایی که به صورت رایگان به شما ارائه می دهیم . راه را تا رسیدن به موفقیت دنبال کنید.

 • چه عواملی تعیین کننده قیمت وب سایت میباشد؟

  طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد . درست مثل این که شما قصد خرید چه ماشینی و با چه امکانی را داشته باشید.
  اما با توجه به تجربه 10 ساله شرکت یک سری از عوامل اصلی را برای شما دسته بندی کرده ایم:
  1- بودجه شما برای طراحی سایت : سعی ما بر این است که قیمت وب سایت را تا حد امکان بر اساس بودجه مشتریان تنظیم کنیم.
  2- سطح پیچیدگی و گستردگی مطالب وب سایت
  3- وضعیت رقبای شما و سطح فعلی رقبا و اینکه آیا شما قصد رقابت با آنها را دارید یا خیر؟
  4- نوع وب سایت مورد نظر شما

 • داشتن یک وب سایت تا چه حد میتواند در کسب کار من تاثیر داشته باشد؟

  امروزه شاهد بسیاری از وب سایت های موفقیت در سطح کشور عزیزمان هستیم و برخی از این وب سایت ها به درآمد میلیاردی در روز رسیده اند. این نشان از آن دارد که امروزه اکثر مردم ترجیح می دهند که از طریق اینترنت اقدام به کسب اطلاعات و خرید نمایند. حال اگر شما در این رقابت پر سود در اینترنت نقشی نداشته باشید در حقیقت سهم خود را به سایر شرکتهای فعال در این زمینه بخشیده اید. بنابر این اگر کسب و کار شما پتانسیل ارائه و یا تبلیغ از طریق اینترنت را دارد همین امروز دست به کار شوید و خود را به همگان بشناسانید.

 • در وب دنا از چه تکنولوژیی ای برای طراحی وب سایت استفاده میشود؟

  شرکت پویا فناوران از ابتدای کار تا کنون همیشه سعی در استفاده از جدیدترین تکنولوژی را داشته و به محض ورود تکنولوژی جدید ما ملزم به استفاده از تکنولوژی جدید چه در طراحی و چه در مدیریت سایت هستیم.
  تیم تخصصی ما با بیش از 10 سال سابقه و نمونه کارهای برتر خیال شما را از هر جهت آسوده خواهد نمود. تکنولوژی های استفاده شده در شرکت ما به این صورت است:
  استاندارد طراحی سایت بر پایه HTML5 است.
  زبان برنامه نویسی برای ظاهر سایت از جدیدترین استاندارد یعنی SCSS که بسیار جدیدتر از css است تبعیت می نماید.
  برای مدیریت محتوای سایت زبان PHP که استاندارد تمامی سایت های بزرگ دنیاست استفاده می شود.
  پایگاه داده معمولا MYSQL استفاده می شود
  برای اعمال افکت ها معمولا از jQuery و Javascript استفاده می شود.جهت طراحی گرافیک وب سایت نیز از برنامه هایی همچون Photoshop, Illustrator, CorelDraw,Fireworks, InDesign و .. استفاده می نماییم.

 • طراحی وب سایت من توسط شرکت وب دنا چه مزیتی خواهد داشت؟

  پشتیبانی، مشاوره و البته آموزش رایگان یکی از اصولی است که ما بر روی آن بیشترین تاکید را داریم.
  مشتری مداری و حمایت مشتری در مراحل پس از طراحی سایت یک نکته کلیدی و مهم در مسیر موفقیت شماست تا بتوانید با آموزش و توصیه های مفید در مسیر درست گام بردارید. و تمامی این خدمات به صورت رایگان برای مشتریان ما ارائه می گردد. به همین دلیل ما رضایت 100 درصدی تمامی مشتریان خود را تا کنون داشته ایم.

 • مدت زمان انجام طراحی و اجرای وب سایت من چقدر خواهد بود؟

  پاسخ این سوال کاملا بستگی به موضوع پروژه و گستردگی وب سایت سفارش داده شده از طرف شما دارد. این مسئله در زمان عقد قرارداد به صورت یکی از بندها عنوان خواهد شد . تمامی نیروهای شرکت این تعهد را دارند تا وب سایت شما را با دقت فراوان و در حداقل زمان طراحی و پیاده سازی نمایند.

 • آیا در زمان سفارش آنلاین امکان تماس با مشاوران شرکت وجود دارد؟

  بله حتما. چنانچه در سوال قبلی گفته شد شما میتوانید در تمامی مراحل و همچنین در ساعات اداری با همکاران ما در شرکت مکالمه تلفنی داشته باشید.

 • چند نوع وب سایت در دنیا وجود دارد و وب سایت من میتواند جزء کدام دسته قرار بگیرد؟

  اگر بخواهیم انواع وبسایت ها را دسته بندی نماییم :
  1 - وب سایت خدماتی و شرکت که برای معرفی خدمات شما و یا شرکت شماست
  2 وب سایت فروشگاهی که برای فروش کالا، خدمات و یا حتی محصولات الکترونیکی همچون فروش فایل مورد استفاده قرار میگیرد.
  3 وبسایت اجتماعی و پورتال که معمولا کاربر محور هستند همانند فیسبوک و توئیتر
  4 وبسایت آگهی که برای درج آگهی و معرفی شرکت ها استفاده می شود

 • آیا طراحان وب دنا از بهترین تکنیکها و روش ها آگاهی دارند؟

  مطمئننا یکی از رمز های موفقیت ما دانش به روز و در حال پیشرفت متخصصان و کارشناسان ماست. حتی در بالاترین رده های مدیریتی شرکت همانند مهندس جمال وطن از دانش کامل در این زمینه برخوردار بوده و ایشان از اساتید برتر طراحی سایت ایران هستند.

 • بعد از طراحی وب سایت آیا میتوانم از مشاوره و راهنمایی شما استفاده کنم؟

  بله، وب دنا با پشتیبانی بی نظیر خود همچنان در کنار شما خوهد ماند. به باور ما موفقیت شما دقیقا موفقیت ما را به ارمغان خواهد آورد. بنابراین در همه لحظات به لحاظ فنی و دادن مشاوره فنی و تبلیغاتی در کنار شما خواهیم بود.

 • 1